Najwyższy standard i bezpieczeństwo palet H1

Najwyższy standard i bezpieczeństwo palet H1

Logistyka firm zajmujących się przemysłem oraz transportem w obecnych czasach jest niezwykle trudnym tematem. Na szczęście jednak z pomocą przychodzą palety plastikowe H1, na których zawsze można polegać. Sprawdzają się bowiem w każdej sytuacji, a ponadto potrafią spełnić oczekiwania osób nawet najbardziej wymagających.

Paleta plastikowa H1 marki Schoeller Allibert

Palety H1, które oferuje marka Schoeller Allibert mają za zadanie spełniać wymagania oraz oczekiwania firm logistycznych. Taki sprzęt jest bowiem obowiązkowym elementem transportu produktów o różnorakim przeznaczeniu.

Paleta plastikowa H1 wykonana przez wspomnianą firmę jest certyfikowana zgodnie z normą DIN EN ISO 8611-1.

Zalety palet H1

Najnowsza paleta H1 została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła spełniać oczekiwania zarówno przemysłu spożywczego, jak również i detalicznego oraz mięsnego. Jest ona przede wszystkim bardzo lekka oraz niezwykle wytrzymała. Co ważne, stworzono ją z myślą o kompatybilności z różnymi systemami przeładunkowymi.

Gładka powierzchnia palet H1 gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości, co w szczególności ma duże znaczenie w przemyśle spożywczym. Jej nośność jest bardzo wysoka. Paleta jest w stanie unieść ładunek o masie nawet jednej tony, przy czym warto zaznaczyć, że waży zaledwie osiemnaście kilogramów.

Konstrukcja palety plastikowej H1 została wyposażona w kratki, które zapewniają przepływ powietrza, a co za tym idzie – doskonałą wentylację, szybkie schnięcie (w razie konieczności), a także szybkie chłodzenie towarów, na przykład mlecznych.

Palety plastikowe h1 są dostępne w dwóch wersjach – obie posiadają wymiary 1200 na 800 oraz są w pełni odporne na temperaturę nawet do minus dwudziestu stopni Celsjusza. Ich brzegi posiadają obręcze o wymiarach siedmiu milimetrów, które znacząco zwiększają stabilność pustych palet, które bardzo często są ustawiane jedna na drugiej.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Palety plastikowe H1 od marki Schoeller Allibert wyróżniają się bezpieczeństwem. Dzięki nim, nie trzeba martwić się o nieprzewidziane problemy w trakcie transportu. Są one w pełni trwałe i prezentują najwyższy standard wykonania. Materiały, z których wyprodukowano palety są wysokiej jakości.

Zainteresowani mogą również wynająć palety plastikowe H1 od firmy Schoeller Allibert.