Transport warzyw i owoców po nowemu

admin      -    66 Views

Transport warzyw i owoców po nowemu

Nietrwałe półśrodki w postaci skrzyń drewnianych w ogóle nie zdają egzaminów. Pakowanie owoców i warzyw w takie skrzynie sprzyja gniciu darów natury i ich psuciu się. Podczas transportu z pola do miejsc docelowych, muszą one dojechać w jak najlepszym stanie. Dlatego transport owoców i warzyw powinien zacząć odbywać się po nowemu. Przy zastosowaniu super nowoczesnych i innowacyjnych opakowań.

Nowoczesne i bezpieczne

Plastikowe skrzynki na warzywa, skrzyniopalety na warzywa i owoce, skrzynie na warzywa to najlepsze rozwiązanie technologiczne stosowane podczas transportu płodów rolnych. Skrzynie są lekkie, przewiewne, mają perforowane boki i dno. Łatwo dają się czyścić i myć. To ergonomiczne i innowacyjne rozwiązanie potrzebuje bardzo mało miejsca do transportu jak i do magazynowania zebranych jabłek czy warzyw. Dodatkowo skrzynie można sztaplować, gniazdować oraz składać gdy są puste.System opakowań plastikowych sprawdził się już w niejednej firmie, idealnie dba o towar, który został, w tego typu opakowania, ułożony. Warzywa i owoce nie psują się, nie gniją, w doskonałym stanie są dowożone do swoich miejsc docelowych. Dodatkowo skrzynki na warzywa i skrzynie na warzywa są wykorzystywane w sklepach do ekspozycji owoców i warzyw.

Zalety opakowań na owoce

Plastikowe opakowania do przechowywania owoców i warzyw mają wiele zalet. Dodatkowo idealne są także skrzyniopalety na warzywa, które dają bardzo dużą oszczędność powierzchni magazynowej, poprzez ułożenie w stosy 11/1. System sortowania i proces opróżniania skrzyniopalet jest zautomatyzowany, ponadto skrzynie nie zatrzymują wody, przez co na ich ściankach nie powstaje grzyb ani nie utrzymuje się wilgoć.Wykorzystywanie w rolnictwie plastikowych opakowań oznacza unowocześnienie swojej produkcji rolnej i spojrzenie w przyszłość. Dzięki temu otrzymuje się bardzo duże oszczędności, ponieważ towar do końcowego klienta dojeżdża w dobrej formie, a wszelkie straty są praktycznie zminimalizowane do zera.Dodatkowo puste skrzynki można składować na dworze, nic się im nie stanie bo są one odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Zmiana starego systemu opakowań przynosi odpowiednie rezultaty już po bardzo krótkim czasie. Pierwszy zbiór płodów rolnych do opakowań nowej generacji, powoduje, że więcej owoców i warzyw utrzymuje swoją świeżość.