Kalibracja, service i naprawa alkomatów

admin    ,   -    30 Views

Kalibracja, service i naprawa alkomatów

Alkomatami nie tylko posługują się policjanci czy pracownicy firm ochroniarskich. Ostatnio modne się stało, ze osoby prywatne również kupują sobie alkomaty. Jednak alkomaty profesjonalne to urządzenia jak najlepszej jakości a te, polecane na rynku, dla kierowców to urządzenia proste i nie do końca najlepsze.

Problem zaczyna się wtedy, kiedy alkomat osoby prywatnej pokazuje O, a alkomat profesjonalny pokazuje co innego.

Niewiedza o korzystaniu z alkomatów

Nigdy po alkoholu nie powinniśmy prowadzić pojazdu. Jednak pewna grupa osób uważa, że zakup alkomatu ochroni ich przed problemami. Najczęściej ludzie kupują alkomat by po paru godzinach po spożyciu alkoholu sprawdzić czy jeszcze utrzymuje się on w wydychanym powietrzu. Alkomaty rozkalibrowane, wyświetlające określone komunikaty na swoim wyświetlaczu nie pokazują wiarygodnych informacji.Alkomaty to urządzenia posiadające specjalne oprogramowania, czasami te programy trzeba odpowiednio skonfigurować. Naprawa alkomatów jest przeprowadzana przez specjalistyczne firmy, które doskonale wiedzą co należy zrobić z rozkalibrowanym alkomatem.

Jednym ze znanych serwisów jest firma alkomaty Gdynia

W trójmieście najbardziej znanym serwisem, który wie na czym polega naprawa alkomatów jest service w Gdyni. Alkomaty Gdynia to nie tylko naprawa tychże urządzeń ale także sklep detektywistyczny, który w swojej ofercie ma urządzenia do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu.Bardzo mało osób wie co to jest kalibracja alkomatu i mało kto wie, że alkomat to urządzenie, które co jakiś czas wymaga odpowiedniego przeglądu. Ta niewiedza czasami doprowadza do różnych przykrych sytuacji.

Sprawdzanie i testowanie

Każdy alkomat potrzebuje i wymaga odpowiednich testów. Urządzenia te muszą myć legalizowane. Kalibracja ich polega na procesach kontrolno – optymalizacyjnych. Dzięki tym procesom alkomat staje się urządzeniem, które nie oszukuje a pokazuje rzeczywiste i prawdziwe informacje.Do sklepu w Gdyni można urządzenie przynieść osobiście lub wysłać je przesyłką. Jednak wysyłając, lepiej jest od razu zaadresować paczkę do service u sklepu, czyli na adres we Wrocławiu, który jest podany na stronie internetowej sklepu.Wszelkie naprawy alkomatów są wykonywane w bardzo dobrych i szybkich terminach a ponadto firma naprawia i kalibruje alkomaty zakupione u nich jak i u konkurencji.